۰۲۱ ۸۸۷۱۲۶۰۰info@ofogh-rm.com

نورد فولاد کاران افق


شرکت نورد فولاد کاران افق در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید انواع مفتولهای آلیاژی جهت تامین نیاز بازار صنایع مفتولی داخلی و منطقه ای شروع به کار نمود. احداث این مجموعه در سال ۱۳۹۰ و با هدف رفع نیاز کشور به مفتولهای آلیاژی بویژه مفتولهای مورد استفاده در صنعت ساخت الکترود روکش دار و سیم جوشکاری آغاز گردید و در عرض کمتر از ۵ سال با تولید موفق انواع گوناگون مفتولها مطابق استانداردهای بین المللی مربوطه , رسما فعالیت خود را آغاز نمود.
تولید انواع مفتولهای آلیاژی مورد نیاز صنایع گوناگون از جمله جوش,ساختمان ,پیچ و مهره,فنرسازی و…در حالی در این شرکت انجام میپذیرد که تا پیش از این بخش اعظم نیاز بازار از طریق واردات و خروج ارز از کشور انجام میپذیرفت.

تولید مفتولهای آلیاژی صنعت جوش از جمله مفتولهای مورد استفاده در تولید الکترود روکش دار ,مفتولهای مخصوص جوشکاری با گاز محافظ , مفتولهای مورد استفاده در جوش زیرپودری از جمله اهدافی بود که این مجموعه با هدف تکمیل چرخه تولید موفق به انجام آن شد. در حال حاضر تولید الکترود روکش دار و سیم جوش با تولید مفتول اولیه در این شرکت آغاز گشته و در ادامه با طی مراحل کشش , روکش دهی  و پخت در واحدهای استان زنجان و تهران تحت نام گروه میکا به پایان میرسد.

در حال حاضر عزم این شرکت تولید انواع مفتولهای آلیاژی به جهت معرفی برند و کالای ایرانی  به عنوان محصولی با کیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا و با هدف تامین بازار داخلی و همچنین صادرات میباشد.


خط مشی

شرکت نورد فولاد کاران افق در سال 0931 و با هدف تولید کلیه مفتول های فولادی معمولی و پر کربن تاسیس شده است. این شرکت به منظور ارتقاء فعالیت ها، فرآیندها و محصولات خود پیاده سازی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت 2015:ISO9001 را به عنوان الگویی به منظور جهت دهی به فعالیت های خود برگزیده و از این رو اهداف ذیل را برای تسهیل مسیر تعالی و سرآمدی خود انتخاب نموده است:

  • ارتقا رضایتمندی همه مشتریان
  • توسعه کمی و کیفی محصولات
  • افزایش صادارت و حضور در بازارهای بین الملل
  • بهبود بهره وری فرآیندها، منابع و زیر ساخت‌های شرکت

اینجانب ضمن تعهد به بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت، پیروی از کلیه قوانین و مقررات قابل کاربرد و نیز تحقق اهداف فوق؛ با بازنگری سالیانه این سند به منظور تطابق آن با نیازهای مجموعه، آنرا در دسترس کارکنان، مشتریان و سایر ذینفعان قرار میدهم.
از تمامی مدیران، کارشناسان و کارکنان شرکت انتظار دارم ضمن آگاهی از مفاد مندرج در این سند و درک آنها، تمامی فعالیتهای خود را در راستای تحقق این خط مشی منطبق نموده و برای نیل به اهداف آن تلاش نمایند.

مهداد عبدالهی

۱۳۹۸/۰۶/۱۰

دفتر مرکزی© 2017. شرکت نورد فولاد کاران افق کلیه حقوق محفوظ است